Fordítottunk, sima lett a vége | HSV 1-4 FCB

Niko felemás kezdőt küldött a pályára a Hamburg elleni barátságos mérkőzésre, hisz a védelemben 3 fiatal játékos is helyet kapott Rafi mellett. Ez mondjuk meg is látszott hátul, Neuer már a 2. percben hatalmasat mentett Holtby helyzeténél. A Bayern lassan átvette a dominálást, a vezetést mégis a hazai csapat szerezte meg a 25. percben. A gól után összeszedte magát a bajor alakulat, előbb 4 percre rá Wagner tizenegyesből egyenlített, majd Sandro a vezetést is megszerezte a félidő előtt egy nem akármilyen sarkas (!) góllal. A második játérész már javarészt a bajor lehetőségekről szólt, amelyekből kettőt sikerült is kihasználni: a jubiláló Müller (10 éve ezen a napon debütált bajor mezben, szintén a Hamburg ellen) szerezte a harmadik és a negyedik találatot is, csereként beállva. Ez a meccs talán arra volt jó, hogy a csapat még jobban formában maradjon a szombati kupameccs és a jövő hétvégi Bundesliga rajt előtt.
'
#KEZDŐ: Neuer (Ulreich 45')- Rafinha (Kimmich 70'), Awoudja (Süle 45'), Mihailevic (Senkbeil 70'), Köhn - Rudy (Thiago 70'), Goretzka (Müller 70'), Sanches - Robben (Ribéry 45'), Wagner, Coman (Franzke 70')

GÓLOK: 1-0 Narey (25') 1-1 Wagner (29', bün.), 1-2 Wagner (41'), 1-3 Müller (73'), 1-4 Müller (85')
AKTUÁLIS MECCS: Attól függ, hogy ki mit játszik 3 vagy 4 védős...
Racilaci Dec 10 - 13:31

Te kit igazolnál?: Az az igazság, hogy azzal, hogy a játékosok egyre fitalabban...
speziale Dec 10 - 7:31

Arjen Robben: Robben bejelentette, hogy nem hosszabbít és jövőre elhagyja a klubot....
szabi90 Dec 3 - 10:22