Továbbra is hullámvölgyben | FCB 1-1 Freiburg

Gyenge felhozatalt hozott a mai bajnoki is, ráadásul hazai közönség előtt. A csapat ugyan bekezdett és beszorította ellenfelét az első 10 percben, ez azonban nem volt túl hatásos. A passzjáték és a labdatartás egyre meddőbb lett, a Bayern kivárt, a Freiburg viszont remekül ellenállt. A statikus játék miatt nem sikerült kihasználni a helyzeteket az első félidőben, sőt örülhettünk, hogy az 54. percben les miatt érvénytelenítettek egy vendég találatot. Kedvenceink az utolsó félórára elevendtek meg, ennek pedig a 80. minutumban lett meg az eredménye: Gnabry egyéni akciója révén sikerült megszerezni a vezetést. Végül mégem lett meg a győzelem, mivel a hajrában a Freiburg egyenlített. Sem a játék sem az eredmény képe alapján nem túl bítató előjelekkel várhatjuk a jövő hétvégi Klassikert... A BVB egyébként szintén nyerni tudott a Wolfsburg otthonában (1-0), így a különbség négy pontra nőtt két rivális között a pontvadászat élén.

#GÓLOK: 1-0 Gnabry (80') | 1-1 Höler (89')

#KEZDŐ11: Neuer (C) - Rafinha, Süle, Boateng, Alaba - Kimmich - Robben (Ribéry 62'), Sanches, James (Müller 71'), Gnabry (Goretzka 83') - Lewandowski
Franck Ribery: Újság hír : "Arjen Robben után nagy valószínűséggel a Bayern...
ptg Dec 12 - 9:59

AKTUÁLIS MECCS: Attól függ, hogy ki mit játszik 3 vagy 4 védős...
Racilaci Dec 10 - 13:31

Te kit igazolnál?: Az az igazság, hogy azzal, hogy a játékosok egyre fitalabban...
speziale Dec 10 - 7:31