REAKCIÓK: "Megünnepeltük Javi szerelését"

Forditotta:

Izgalmas meccset játszottunk Sevillában, a reakciókból pedig sok érdekes részlet kiderül.

JUPP: A meccs első fele a Sevilláé volt egyértelműen, prezentálták, hogy nem véletlenül vannak itt a negyeddöntőben. Egyszerűn túl sok labdát veszítettünk középen, ebből pedig ők veszélyesek. A szünetben kicsit erélyesebben kellett beszélni a srácokkal, helyre kellett tenni őket, hogy jobban védekezzenek, ne veszítsenek labdát, hanem járassák azt. A szünet után ezt meg is valósították, így jogos volt a győzelem.

Robben sokáig sérült volt, illetve szombaton is játszott végig, így úgy gondoltam pihentetem, ő ezt a döntést elfogadta.
Bernat hosszú ideje nem játszott már, látszott rajta kicsit a bizonytalanság. Illetve egy mély seb is volt a lábán, ezért cseréltük le.

HUMMELS:
A jó kezdés után egyértelműe a Sevilla volt jobb, megérdemelt volt a vezetésük, de aztán a semmiből egyenlítettünk. A második félidő megelepetésemre már a miénk volt, talán az ellenfél elfáradt nem tudom.

Javi szerelése világklasszis volt, megmentett minket attól, hogy hátrányba kerüljünk. Nekünk védőknek ez olyan mint egy gól, meg is ünnepeltük az öltözőben.

RIBÉRY: Szervezetlenek voltunk az első félidőben, előrefele sem voltunk jók. Jupp kiemelte a hibákat szünetben, utána már működött. A BL-ben egyszerűen nem lehet hibázni, ezzel a győzelemmel még nem vagyunk ott az elődöntőben.

ULREICH: Jó a kiindulóhelyzet, de még kemény meccs vár ránk otthon. Láthattuk, mennyire jól presszingelnek.

MONTELLA (Sevilla-edző): Büszke vagyok a csapatomra, hogy ilyen minőségi ellenfél ellen így játszott. Jól védekeztünk végig, és még lőhettünk volna 1-2 gólt. A második félidőre már nem maradt igazán erőnk. A továbbjutás innen már elég nehéz lesz, de amíg van rá esély nem adjuk fel.
Bajnokok Ligája: Habár Ulreichet formában kéne tartani.
mia san mia Apr 21 - 17:46

AKTUÁLIS MECCS: Én személy szerint kicsit tartalékosabbra vettem volna a mai kezdőt,...
Gronk Apr 21 - 13:25

Átigazolási hírek: Hát kapus nem kell szerintem és 5 Mio nal többet...
jasw Apr 21 - 9:40