FCB-Frankfurt 3:0 - Boa visszatért

Carlo egy igen veretes kezdőt küldött pályára a Frankfurt ellen. Még úgy is, hogy Ribéry nem kezdett, Alonso pedig a keretbe sem került be. Helyettük Costa és Müller került a csapatba.

De hiába kezdett egy bivalyerős tizenegy a müncheni oldalon, az első félidei játékon erősen érződött a motiválatlanság. Ezt pedig a bátor Frankfurt ki is használta és több veszélyes támadást is vezetett, melyek közül egy egészen a kapu tövéig eljutott, ahol Hummels hatalmas becsúszással talán az év mentését mutatta be. A félidő végére aztán magához tért a bajor gárda, és egy ügyes Müller elfutás és beadás után Lewa meg is szerezte a vezetést. Majd a sokkhatás alatt Costa kettőre emelte a különbséget alig pár percen belül.

A második félidőt aztán ismét a vendégek kezdték jobban, több helyzetig eljutottak, kapufa is volt közte. Ezúttal azonban a Bayern nem engedte őket kibontakozni és Lewandowski egy klasszikus góllal lezárta a meccset, ez volt a 100. gólja. Ezután már nem történt semmi különös, kivéve az, hogy Boateng visszatért a pályára. Javi Martínez helyére állt be, így immáron három világklasszisunk van arra a pozícióra.

Error: No articles to display

AKTUÁLIS MECCS: 4:0 az nem ua. 3:2..... legyen igazad.....akkoriba azonban jobbam hittem.a...
lahm Jul 22 - 19:04

Te kit igazolnál?: Az idei idényre a támadószélekre, itt lesznek a már nem...
Kontár Béla Jul 22 - 11:13

Átigazolási hírek: Jó hír Gnabry kölcsön adása, jó döntés született.
Kontár Béla Jul 20 - 18:35