Leverkusen-Bayern 0:0 - Kimaradt ziccerek meccse

Tíz pont előny birtokában és öt fordulóval a vége előtt Carlo a vártnak megfelelően csak egy tartalákos csapatot küldött pályára a keddi madridi visszavágó árnyékában. Bár meglepetésre Sanches még ebben a csaikócsapatban sem kapott helyet.

Kezdő: Neuer - Bernat, Alaba, Martínez, Rafinha - Thiago, Kimmich, Vidal - Costa, Müller, Coman

Tudva, hogy a Bayern B-csapattal jön, és hogy a Kusen otthon játszik, azt várhattuk volna, hogy a hazaik bátran nekimennek a vendégeknek, de nem ez történt. A Bajorok nagyon kulturált játékkal, remeklő Kimmich-Vidal-Thiago tróval durván uralta az első félidőt - eltekintve egy-két Leverkusen helyzettől. Min 3-4 ziccerig is eljutottunk, de azok egy-egy buta megoldás miatt végül nem értek gólt, így a csapatok 0:0-lal mentek pihenőre.

A második félidő hasonlóan folytatódott, annyi különbséggel, hogy jadvej második sárga lapjának köszönhetően emberelőnybe is kerültünk a 70. perc környékén. Innentől aztán egykapuzás lett a dologból. Müller azonban annyira el van átkozva, hogy továbbra sem sikerült érvényesítenie a nagy helyzeteket, mellette Lahm is kihagyott egy 100%-os ziccert. Végül maradt a 0:0.

Error: No articles to display

Bajnokok Ligája: Ez nem lesz 10-2, mint az Arsenal ellen, de egy...
argo001 Dec 11 - 18:59

Európa-Liga: A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT Borussia Dortmund (német)–Atalanta (olasz) Nice...
Kozi31 Dec 11 - 14:15

AKTUÁLIS MECCS: Egy "aktuális" meccs:
mpali Dec 11 - 9:27