Figyelmeztetés

JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 65

szombat, 17 február 2018 17:10

Nagy nehezen behúzta a 3 pontot a B-csapatunk | WOL-FCB 1:2

Heynckes rendesen felforgatta a csapatot, hogy pihentesse kulcsjátékosait a Besiktas elleni BL-odavágóra. Ennek viszont meg is lett a látszata. A lelkesen kezdő Wolfsburgiak hamar gólt szereztek és ráülve az eredményre rendesen megnehezítették a nehézkesen támadó Bayern-B dolgát. Wagnerék csak a második játékrész derekén tudtak egyenlíteni, úgy hogy előtte Robben tizit hibázott. A megváltást jelentő győztes gólra egészen a 91. percig kellett várni, ekkor a becserélt Lewa vette be a kaput, büntetőből.

Kezdő:
    Jupp alaposan megforgatta a kezdőt, tekintettel a keddi BL meccsre a Beşiktas ellen, 8 változtatást is elrendelt. Visszatért Thiago, a hátvédsor fullban kicserélődött, bekerült Rudy, Tolisso és Wagner is. A nem gyenge kispadon Josh, Boa, Mats, Alaba Müller és Lewa kapott helyett.

Ulreich - Rafinha, Martínez, Süle, Bernat - Thiago (Müller 63'), Rudy, Tolisso - Robben, Wagner (Lewandowski 80'), Ribéry (Alaba 66')

JEGYZŐKÖNYV:

• A meccs bajor uralommal kezdődött, a Wolfsburg területet adott át és beállt védekezni.
    • A sokk azonban mégis minket ért, a 8. percben egy kisszögletbe aludtunk bele, a beadást remekül fejelte kapura Didavi Bernat mellett, Ulreich beleért, de nem tudta hárítani. 1-0
    • Kissé meglepődtünk a kapott gól miatt, nem tudtuk felvenni a ritmust.
    • Az első müncheni lehetőség Süle előtt adódott a 13. minutumban: Robben szabadrúgása után érkezett a Hegy, Casteels azonban védeni tudott.
    • A labdabirtoklással nem volt gond, ellenben a helyzetkihasználás nem állt a helyzet magaslatán az első játékrészben.
    • A farkasok továbbra is hiba nélkül védekeztek a szünetig, így hátránnyal vonultunk le az öltözőbe.
    • A második 45 hazai helyzettel indult: szabadrúgásból voltak veszélyesek a zöldek, de a labda épp elkerülte Sven kapuját.
    • A jég az 55. percben törhetett volna meg: Tolisso buktatásáért kaptunk tizit, de Robben nagy hibát vétett, tizijét a kapus kapufára tolta, maradt tehát az 1-0.
    • Közben lejött Thiago, és Müller állt be a helyére.
    • 1 óra elteltével ébredtünk fel igazán: Müller indított, Robben jobblábas beadasára pedig Wagner érkezett és fejelt kegyetlenül a hazai hálóba. 1-1
    • A végére Alaba és Lewa is érkezett a padról, hogy egy kis lusz lendületett adjnak a csapatnak.
    • A mecc utolsó perceiben a Wolfs fiatal játékosa buktatta Robbent a 16-oson belül, így másodszor is büntetőt kaptunk. Lewa pedig nem hibázott, a 91.percben beverte a győztes gólt. 1-2
    • Így aztán kegyetlenül megszenvedett, de kiküzdött mérkőzésen mindhárom pontot elhoztuk Wolsburgból.