Akadémia

Újabb izgalmas hajrá és végre pontszerzés a tartalékoktól | Ingolstadt 2-2 FCB II

A Kisbayern bajor derbit játszott az Ingolstadtal a harmadosztály 31. fordulójában.

Danny Schwartz és Martín Demichelis első mérkőzésén 2-2-t ért el a Bayern II kispadján. Négy vereség után szerzett újra pontot a tartalékcsapat, amelynek legjobbjai a profikeretben kaptak helyet.

Armindo Sieb stürmte im neuen 4-3-3-System über die Flügel.

A 0-0-ás félidő után a 75. percben kezdődött a gólparádé: előbb az Ingolstadt szélsője, Caniggia Elva szerezte meg a vezetést, majd a 85. percben Sarpreet Singh egyenlített büntetőből. Négy perccel később újra hátrányba került az edzőváltáson átesett együttes, miután a hazaiak csrejátékosa, Kaya lőtt a hálóba. A slusszpoén a 90. perc után jött: a fiatal hátvéd, Jamie Lawrence mentett egy pontot a Bayern II-nek, amely így egy pontra áll a 17., kiesőhelytől.

A meccsen egyébként bemutatkozott Justin Ché és Lasse Günther is.